ElektromontážeKvalita.. Flexibilita.. Spokojenost..
Napište nám

Společnost

VEOS Pospíšil s.r.o. je dynamicky se rozvíjející rodinná firma, jejíž historie sahá až do roku 1995, a navazuje na organizaci VEOS s.r.o., kterou se svými spolupracovníky vybudoval pan Vít Pospíšil, současný ředitel firmy VEOS Pospíšil s.r.o. V roce 2009 prošla firma VEOS s.r.o. restrukturalizací a vznikla tak nová společnost VEOS Pospíšil s.r.o. s cílem vybudovat silnou a zdravou společnost pro budoucí generace, jejíž „otěže“ svěřil do rukou svých dětí.

Naše firma je držitelem mnoha osvědčení a certifikátů včetně ČSN EN ISO 9001:2009 a patří do skupiny společností s nejvyšší úrovní kredibility a spolehlivosti. Díky dlouholetým zkušenostem naše společnost pracovala na mnoha významných zakázkách jak v tuzemsku, tak v zahraničí, jako Německo, Argentina, Rusko, Velká Británie, Mexiko atd.

Charakteristikou naší firmy je především flexibilita, profesionálně odvedená práce a díky pevným rodinným vztahům a filozofii rodinné firmy i osobní vztah s našimi obchodními partnery a zákazníky. Právě proto můžeme našim klientům poskytnout realizaci projektů přesně dle jejich přání a požadavků.

Ke stažení

Politika kvality

Napište nám

Pokud Vás zajímá cokoliv, co se týká našich služeb, prosím kontaktujte nás na některý z uvedených kontaktů:

+420 722 118 961
office@veos.cz

© 2016 Veos Pospíšil s.r.o. | Počet návštěv: 978450

Webdesign Jan Klubus